Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
[непроверена преработка][непроверена преработка]
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
 
[[ru:Аврамовский, Силян]]
[[en:Avramovski, Siljan]]
[[ru:Аврамовский, Силян]]
Анонимен корисник