Разлика помеѓу преработките на „Северен Егеј“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
robot Mijenja: pt:Egeu Setentrional
с (robot Mijenja: fr:Égée-Septentrionale)
с (robot Mijenja: pt:Egeu Setentrional)
[[nl:Noord-Egeïsche Eilanden]]
[[pl:Wyspy Egejskie Północne]]
[[pt:Egeu setentrionalSetentrional]]
[[ro:Egeea de Nord]]
[[sr:Периферија Северни Егеј]]
21.521

уредување