Разлика помеѓу преработките на „Адолф Андерсен“

Додадени 47 бајти ,  пред 13 години
с
с (robot Dodaje: cs:Adolf Anderssen)
[[he:אדולף אנדרסן]]
[[ja:アドルフ・アンデルセン]]
[[nds:Adolf Anderssen]]
[[nl:Adolf Anderssen]]
[[pl:Adolf Anderssen]]
[[ru:Андерсен, Адольф]]
[[sr:Адолф Андерсен]]
[[sv:Adolf Anderssen]]
21.521

уредување