Разлика помеѓу преработките на „Кајзер“

Додадени 8 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
* [[Листа на германски монарси]]
 
[[Категорија:ЦаревиИмператори на Светата Римска Империја|*]]
[[Категорија:Германско царство]]
[[Категорија:Шефови на држави]]