Разлика помеѓу преработките на „Фердинанд II (Арагон)“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: vi:Ferdinand II xứ Aragon)
с
[[Категорија:Луѓе од Сарагоса]]
[[Категорија:Династија Трастамара]]
[[Категорија:ВладетелиАрагонски на Арагонмонарси]]
[[Категорија:Владетели на Кастилја]]
[[Категорија:Грофови на Барселона]]