Разлика помеѓу преработките на „Хуан Карлос I“

Одземени 4 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: hr:Juan Carlos I.)
с
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Луѓе од Рим]]
[[Категорија:Шпански владетелимонарси]]
[[Категорија:Римокатолички монарси]]
[[Категорија:Монарси во владеење]]