1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:1140е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Miaka ya 1140)
с (Бот Додава: sr:1140е)
[[sk:40. roky 12. storočia]]
[[sl:1140.]]
[[sr:1140е]]
[[su:1140-an]]
[[fi:1140-luku]]
127.231

уредување