Категорија:Византиски цареви: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Ризница-врска|Byzantine emperors}} Категорија:Римски императори [[Категорија:Европски мон...)
 
Нема опис на уредувањето
{{Ризница-врска|Byzantine emperors}}
 
[[Категорија:Римски императори| ]]
[[Категорија:Европски монарси]]
[[Категорија:Византијци]]