Категорија:Византиски цареви: Разлика помеѓу преработките

Создадена страница со: {{Ризница-врска|Byzantine emperors}} Категорија:Римски императори [[Категорија:Европски мон...
(Создадена страница со: {{Ризница-врска|Byzantine emperors}} Категорија:Римски императори [[Категорија:Европски мон...)
(нема разлика)