Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

с
Бот Менува: nl:Paus Innocentius XI
с (Бот Менува: nl:Innocentius XI; козметички промени)
с (Бот Менува: nl:Paus Innocentius XI)
[[hu:XI. Ince pápa]]
[[mr:पोप इनोसंट अकरावा]]
[[nl:Paus Innocentius XI]]
[[ja:インノケンティウス11世 (ローマ教皇)]]
[[no:Innocens XI]]
46.384

уредувања