Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: be-x-old:Пэле
с (Брзо додавање категорија Живи луѓе (со користење на HotCat))
с (Бот Додава: be-x-old:Пэле)
[[Категорија:Родени во 1940]]
 
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[af:Pelé]]
[[bn:পেলে]]
[[zh-min-nan:Pelé]]
[[be-x-old:Пэле]]
[[bs:Pelé]]
[[bg:Пеле]]
[[da:Pelé]]
[[de:Pelé]]
[[en:Pelé]]
[[et:Pelé]]
[[el:Πελέ]]
[[en:Pelé]]
[[es:Pelé]]
[[eo:Pelé]]
[[zh-yue:比利]]
[[zh:比利]]
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
109.264

уредувања