Печ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: uk:Печ (Угорщина)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Pécs; козметички промени)
с (Бот Додава: uk:Печ (Угорщина))
[[sv:Pécs]]
[[tr:Pécs]]
[[uk:Печ (Угорщина)]]
[[vi:Địa điểm chôn cất Kitô giáo cổ tại Pécs]]
[[vo:Pécs]]
86.434

уредувања