Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hu:Alto Paraguay megye
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: gl:Departamento de Alto Paraguay)
с (Бот Додава: hu:Alto Paraguay megye)
[[it:Dipartimento dell'Alto Paraguay]]
[[lt:Aukštutinio Paragvajaus departamentas]]
[[hu:Alto Paraguay megye]]
[[nl:Alto Paraguay]]
[[ja:アルト・パラグアイ県]]
58.155

уредувања