Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Додадени 375 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: ro:Grațian)
с
{{Шаблон:Римски императори}}
 
[[Категорија:РимскиВалентинијанова императоридинастија]]
[[Категорија:Родени во 359 година]]
[[Категорија:Починати во 383 година]]
[[Категорија:Римски императори од 4 век]]
[[Категорија:Римски императорски конзули]]
[[Категорија:Егзекутирани римски императори]]
 
[[an:Gracián]]