Разлика помеѓу преработките на „Нумеријан“

Додадени 228 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: yo:Numerian)
{{Шаблон:Римски императори}}
 
[[Категорија:РимскиПочинати императориво 284 година]]
[[Категорија:Римски императори од 3 век]]
[[Категорија:Убиени римски императори]]
[[Категорија:Римски императорски конзули]]
 
[[bg:Нумериан]]