Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Додаден 91 бајт ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
(Бот-форматирање на селата.)
 
с
 
== Надворешни врски ==
 
{{Населени места во општина Македонски Брод (2005)}}
 
 
[[Категорија:Македонски села]]