Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

Нема опис на уредувањето
===[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]===
'''[{{fullurl:Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|action=edit}} Искажете го вашето мислење]'''
'''(08/0/0); Закажано да заврши во 20:07, [[15 мај]] [[2007]] (UTC)'''
 
{{Корисник|Brest}} – Веројатно првиот македонски уредувач на Википедија на македонски јазик. Предложен од [[Корисник:Misos|Милош]] 20:07, 8 мај 2007 (UTC)