Отвори го главното мени

Промени

с
Бот Додава: ur:دائرۂ عام
[[tr:Kamu malı]]
[[uk:Суспільне надбання]]
[[ur:دائرۂ عام]]
[[vi:Phạm vi công cộng]]
[[zh:公有领域]]
6.131

уредување