Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Одземени 5 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Папа Јулие I преместена како Папа Јулиј I)
с
[[Категорија:Папски светци]]
[[Категорија:Италијански светци]]
[[Категорија:СтариЛуѓе Римјаниод Рим]]
[[Категорија:Архиепископи од 4 век]]
[[Категорија:Христијански светци од 4 век]]