Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 15 години
с
robot Dodaje: sh:Jat Airways Mijenja: sr:Јат ервејз
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: sl:Jat Airways)
с (robot Dodaje: sh:Jat Airways Mijenja: sr:Јат ервејз)
[[nl:JAT Airways]]
[[pt:Jat Airways]]
[[sh:Jat Airways]]
[[sl:Jat Airways]]
[[sr:Јат Ервејзервејз]]
[[sv:Jat Airways]]
21.521

уредување