Разлика помеѓу преработките на „Кавал“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Kavalas
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: lt:Kavalas)
 
[[bg:Кавал]]
[[crh:Qaval]]
[[cv:Кавал]]
[[de:Kaval]]
[[fy:Kaval]]
[[hr:Kaval]]
[[jalt:カバルKavalas]]
[[li:Kaval]]
[[nl:Kaval]]
[[ja:カバル]]
[[no:Kaval]]
[[pl:Kaval]]
[[crh:Qaval]]
[[ro:Caval românesc]]
[[ru:Кавал]]
5.830

уредувања