Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник fr-3“

с
с (Бот Менува: ug:Category:User fr-3)
с (Бот Додава: stq:Kategorie:Benutser/Sproake fr-3)
[[sc:Categoria:Usuariu fr-3]]
[[sco:Category:Uiser fr-3]]
[[stq:Kategorie:Benutser/Sproake fr-3]]
[[sq:Kategoria:User fr-3]]
[[scn:Catigurìa:User fr-3]]
[[udm:Категория:User fr-3]]
[[uk:Категорія:User fr-3]]
[[ug:Categoryتۈر:User fr-3]]
[[vec:Categoria:Utenti fr-3]]
[[vi:Thể loại:User fr-3]]
43.100

уредувања