Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

за
(за)
<!-- ВАЖНО: Само регистрирани Википедијанци може да коментираат во секциите „за“, „против“ или „воздржан“. Нерегистрираните корисници или уредниците кои не се логирани се добредојдени да учествуваат во секциите „коментари“ и „прашања“. -->
 
'''==Дискусија'''==
 
*
 
'''===За'''===
# --[[Корисник:Misos|Милош]] 19:52, 9 мај 2007 (UTC)
#
 
'''===Против'''===
#
 
'''===Воздржани'''===
#