Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: vi:1442
[[ur:1442ء]]
[[vec:1442]]
[[vi:1442]]
[[vo:1442]]
[[war:1442]]
109.264

уредувања