Категорија:Покраини во Кина: Разлика помеѓу преработките

с
с (Бот Додава: eu, fy Брише: ko, tl Менува: zh)
[[Категорија:Географија на Кина]]
 
[[cy:Categori:Taleithiau Gweriniaeth Pobl Tsieina]]
[[et:Kategooria:Hiina provintsid]]
[[en:Category:Provinces of the People's Republic of China]]
109.264

уредувања