Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: vi:1685
[[ur:1685ء]]
[[vec:1685]]
[[vi:1685]]
[[vo:1685]]
[[wa:1685]]
109.264

уредувања