Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
{{Инфокутија кошаркарски клуб
| име = КК Ангели
[http://www.kkangeli.webs.com сајт на клубот]
 
[[Категорија:КошаркарскиМакедонски кошаркарски клубови од Македонија]]
 
[[en:KK Angeli Skopje]]