Разлика помеѓу преработките на „Билишта“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fr:Bilisht
с (Бот Додава: war:Bilisht)
с (Бот Додава: fr:Bilisht)
[[en:Bilisht]]
[[fa:بیلیشت]]
[[fifr:Bilisht]]
[[it:Bilisht]]
[[lt:Bilištis]]
[[pt:Bilisht]]
[[ro:Bilisht]]
[[sk:Bilisht]]
[[sq:Bilishti]]
[[sk:Bilisht]]
[[sr:Билишта]]
[[fi:Bilisht]]
[[ur:بالشتی]]
[[war:Bilisht]]
4.062

уредувања