Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Додадени 56 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: pl:Sileks Kratowo)
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Силекс]]
[[Категорија:Фудбалски клубови од Македонија|Силекс]]
[[Категорија:Спорт во Кратово]]
 
[[bg:Силекс Кратово]]