Разлика помеѓу преработките на „Гнилане (округ)“

с
Бот Менува: ro:Districtul Gjilan
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: ro:Districtul Gjilan)
[[eu:Gnjilane (Barrutia)]]
[[it:Distretto di Gnjilane]]
[[ja:ジラニ郡]]
[[nl:Gjilan (regio)]]
[[ja:ジラニ郡]]
[[pl:Gnjilane (region)]]
[[ro:Districtul GnjilaneGjilan]]
[[sh:Okrug Gjilani]]
[[sq:Komuna e Gjilanit]]
[[sr:Гњилански округ]]
[[sh:Okrug Gjilani]]
46.384

уредувања