Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Архиерејски намесништва во Повардарската епархија|Гевгелија]]
[[Категорија:Христијанство во Гевгелија]]