Јат Ервејс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 15 години
с
robot Dodaje: sl:Jat Airways
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (robot Dodaje: sl:Jat Airways)
[[nl:JAT Airways]]
[[pt:Jat Airways]]
[[sl:Jat Airways]]
[[sr:Јат Ервејз]]
[[sv:Jat Airways]]
1.367

уредувања