Разлика помеѓу преработките на „Јустинијан II“

с
Бот Менува: sv:Justinianus II
с (Бот Менува: sv:Justinianus II (Bysantinsk kejsare))
с (Бот Менува: sv:Justinianus II)
[[sr:Јустинијан II Ринотмет]]
[[fi:Justinianus II]]
[[sv:Justinianus II (Bysantinsk kejsare)]]
[[tl:Justinian II]]
[[th:จักรพรรดิจัสติเนียนที่ 2]]
46.384

уредувања