Грб на Општина Струмица: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Грбови на општините во Република Македонија]]
[[Категорија:Општина Струмица]]
[[Категорија:Култура на Струмица]]