Љубомир Јанев: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Македонски политичари|Ј]]
[[Категорија:КочаниКочанци]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2002]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2004]]