Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Петка и Св. Недела“ - Тетово“

с
Отстрането уредувањето на Brest (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
с
с (Отстрането уредувањето на Brest (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
{{наводи}}
 
{{DEFAULTSORT:Петка}}
[[Категорија:Цркви во Македонија|Петка]]