Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Antonio Brsjacki“

→‎Фала: ново заглавие
(Создадена страница со: {|align=right |'''Почетен курс за Википедија''' ---- *[[Википедија:Неу...)
 
(→‎Фала: ново заглавие)
----
Поздрав. --[[User:Тиверополник|Тиверополник]] <small>([[User talk:Тиверополник|разговор]])</small> 11:42, 3 мај 2010 (UTC)
 
== Фала ==
 
ти благодарам што малце придонесе на википедја ако имаш некој други информации слободно додади го на википедја [[User:Ilija.milcinoski|Ilija.milcinoski]] <small>([[User talk:Ilija.milcinoski|разговор]])</small> 16:07, 1 септември 2010 (CEST)
212

уредувања