Разлика помеѓу преработките на „915“

Додадени 48 бајти ,  пред 13 години
с
с (robot Dodaje: hi:915)
с (robot Dodaje: br:915, cy:915, mr:ई.स. ९१५)
[[bn:৯১৫]]
[[bpy:মারি ৯১৫]]
[[br:915]]
[[bs:915]]
[[ca:915]]
[[csb:915]]
[[cv:915]]
[[cy:915]]
[[da:915]]
[[de:915]]
[[lb:915]]
[[lmo:915]]
[[mr:ई.स. ९१५]]
[[ms:915]]
[[nap:915]]
43.100

уредувања