Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

с
Бот Додава: zh:茨維坦·托多洛夫
с (Бот Менува: it:Cvetan Todorov)
с (Бот Додава: zh:茨維坦·托多洛夫)
[[ca:Tzvetan Todorov]]
[[de:Tzvetan Todorov]]
[[et:Tzvetan Todorov]]
[[en:Tzvetan Todorov]]
[[es:Tzvetan Todorov]]
[[et:Tzvetan Todorov]]
[[fi:Tzvetan Todorov]]
[[fr:Tzvetan Todorov]]
[[it:Cvetan Todorov]]
[[ro:Tzvetan Todorov]]
[[ru:Тодоров, Цветан]]
[[fi:Tzvetan Todorov]]
[[sv:Tzvetan Todorov]]
[[tr:Tzvetan Todorov]]
[[uk:Цветан Тодоров]]
[[zh:茨維坦·托多洛夫]]
109.264

уредувања