Монтефредане: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: de:Montefredane
с (Бот Додава: lmo:Montefredane)
с (Бот Додава: de:Montefredane)
[[Категорија:Општини во Кампанија]]
 
[[eode:Montefredane]]
[[en:Montefredane]]
[[eo:Montefredane]]
[[es:Montefredane]]
[[hueo:Montefredane]]
[[fr:Montefredane]]
[[hu:Montefredane]]
[[it:Montefredane]]
[[ja:モンテフレーダネ]]
[[lmo:Montefredane]]
[[naphu:Montefredane]]
[[nl:Montefredane]]
[[ja:モンテフレーダネ]]
[[pl:Montefredane]]
[[nap:Montefredane]]
[[pms:Montefredane]]
[[pl:Montefredane]]
[[pt:Montefredane]]
[[roa-tara:Mondefredane]]
[[ru:Монтефредане]]
[[scn:Muntifridani]]
[[roa-tara:Mondefredane]]
[[uk:Монтефредане]]
[[vo:Montefredane]]
4.062

уредувања