Категорија:Паркови во Русија: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
 
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Паркови по земја|Русија]]
[[Категорија:Руска географија]]
 
[[en:Category:Parks in Russia]]
[[de:Kategorie:Parkanlage in Russland]]
[[ru:Категория:Парки России]]
Анонимен корисник