Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 15 години
с
robot Dodaje: ko:센티미터
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (robot Dodaje: ko:센티미터)
[[ja:センチメートル]]
[[ka:სანტიმეტრი]]
[[ko:센티미터]]
[[nl:Centimeter]]
[[nn:Centimeter]]
21.521

уредување