Разлика помеѓу преработките на „Петерско Езеро“

Додадени 4 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
с
| [[Ширина|Максимална ширина]]: || 4238 [[Метар|м]]
|- class="odd"
| [[Длабочина|Максимална длабочина]]: || 3 - 4 [[Метар|м]]
|}
 
1.628

уредувања