Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Портал“

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с (Allowing parameter.)
с
<div style="position: absolute; top: 0px; left: 0px; z-index: 2">[[Image:{{{image|Portal.svg}}}|{{{size|36}}}x32px|Portal:{{{name|{{PAGENAME}}}}}]]</div>
</div>
|| '''''[[PortalПортал:{{{name|{{{1|{{PAGENAME}}}}}}}}|Портал: {{{name|{{{1|{{PAGENAME}}}}}}}} Portal]]'''''
|}
</div><noinclude>
273

уредувања