Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: et:Semantika
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:السيمية)
с (Бот Додава: et:Semantika)
[[da:Semantik]]
[[de:Semantik]]
[[et:Semantika]]
[[el:Σημασιολογία]]
[[en:Semantics]]
127.389

уредувања