Разлика помеѓу преработките на „Волтурара Ирпина“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: de:Volturara Irpina
с (Бот Додава: lmo:Volturara Irpina)
с (Бот Додава: de:Volturara Irpina)
[[Категорија:Општини во Кампанија]]
 
[[eode:Volturara Irpina]]
[[en:Volturara Irpina]]
[[eo:Volturara Irpina]]
[[es:Volturara Irpina]]
[[hueo:Volturara Irpina]]
[[fr:Volturara Irpina]]
[[hu:Volturara Irpina]]
[[it:Volturara Irpina]]
[[ja:ヴォルトゥラーラ・イルピーナ]]
[[lmo:Volturara Irpina]]
[[naphu:Volturara Irpina]]
[[nl:Volturara Irpina]]
[[ja:ヴォルトゥラーラ・イルピーナ]]
[[pl:Volturara Irpina]]
[[nap:Volturara Irpina]]
[[pms:Volturara Irpina]]
[[pl:Volturara Irpina]]
[[pt:Volturara Irpina]]
[[ru:Вольтурара-Ирпина]]
2.774

уредувања