Отвори го главното мени

Промени

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: lv:1685. gads
[[ht:1685 (almanak gregoryen)]]
[[la:1685]]
[[lv:1685. gads]]
[[lb:1685]]
[[lt:1685 m.]]
6.131

уредување