Отвори го главното мени

Промени

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Менува: lv:1781. gads
[[ht:1781 (almanak gregoryen)]]
[[la:1781]]
[[lv:1781. gads]]
[[lb:1781]]
[[lt:1781 m.]]
125.610

уредувања