Предлошка:MathWorld: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 16 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Нова страница: {{{author|Ерик В. Вајсштајн}}}, ''[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]'' на MathWorld. <noinclude> [[Категорија:Ша...)
 
сНема опис на уредувањето
{{{author|Ерик В. Вајсштајн}}}, ''[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]'' на [[MathWorld]]. {{en}}
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за цитирање|MathWorld]]