Предлошка:MathWorld: Разлика помеѓу преработките

Додадени 318 бајти ,  пред 15 години
Нова страница: {{{author|Ерик В. Вајсштајн}}}, ''[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]'' на MathWorld. <noinclude> [[Категорија:Ша...
(Нова страница: {{{author|Ерик В. Вајсштајн}}}, ''[http://mathworld.wolfram.com/{{{urlname}}}.html {{{title}}}]'' на MathWorld. <noinclude> [[Категорија:Ша...)
(нема разлика)